22 листопада на майданчик Рівненської АЕС прибула 34-та група міжнародних експертів, щоб продовжити роботу постійної місії Міжнародного агентства з атомної енергії.
⚛️22 листопада на майданчик Рівненської АЕС прибула 34-та група міжнародних експертів, щоб продовжити роботу постійної місії Міжнародного агентства з атомної енергії.
Під час наради за участю керівництва РАЕС та представників Держатомрегулювання України експерти МАГАТЕ поділилися результатами моніторингу, а також передали всі необхідні матеріали та напрацювання новій команді фахівців зі США та Іспанії. Вони працюватимуть на РАЕС впродовж наступних трьох тижнів, виконуючи моніторинг питань з ядерної безпеки та захищеності.
💬«Постійна присутність місії МАГАТЕ є важливим елементом у забезпеченні ядерної та радіаційної безпеки України. Ми продовжуємо тісну співпрацю з агентством, забезпечуючи всі необхідні умови для їхньої роботи», – зазначив перший заступник генерального директора – головний інженер РАЕС Ігор Курінний.
✅Експерти зі свого боку наголосили на високій відповідальності української сторони у дотриманні міжнародних стандартів безпеки, попри всі виклики, з якими стикнулася країна.
Джерело - https://t.me/energoatom_ua/20210
Сьогодні провів засідання Ставки
Провів Ставку щодо енергетики та її захисту
Енергоатом забезпечує житлом працівників Запорізької атомної електростанції, яким довелося виїхати з окупації.
Індекс ціни електричної енергії базового навантаження на ринку «на добу наперед» на 26 листопада 2024 року становить 5 075,73 грн/МВт
Керівник Енергоатома Петро Котін наголошує, що найбільша АЕС України – Запорізька, за 40 років експлуатації не мала жодного інциденту. Однак після захоплення ЗАЕС рашистами – перетворилась на загрозу
електростанцією не лише в Україні, а й в Європі. Після ухвалення відповідного закону Парламентом, Компанія готова добудувати 3-й блок за три роки.